Načítavam...
Miesto práce Elektrárenská 12092, Bratislava, celé Slovensko
Druh pracovného pomeru plný úväzok
Termín nástupu dohodou
Plat 1 500 EUR/ mesiac + príplatky

Miesto výkonu práce

Elektrárenská 12092, Bratislava, celé Slovensko

Náplň práce

  • Diagnostika a opravy laboratórnych diagnostických zariadení (analyzátorov biochemických, hematologických, mikrobiologických a pod.) v podmienkach laboratórií v nemocniciach
  • Pravidelná údržba laboratórnych diagnostických zariadení
  • Inštalácie nových zariadení
  • Účasť na školeniach v zahraničí
  • Podieľanie sa na administratívnej činnosti oddelenia (práca s informačným systémom spoločnosti)
  • Komunikácia so zákazníkmi na úrovni servisného technika

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské (prípadne stredoškolské s maturitou) vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • Samostatný elektrotechnik s minimálnou odbornou spôsobilosťou podľa §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z, aktualizovanou v r. 2019, prípadne podľa §22 alebo §23
  • Manuálna zručnosť
  • Časová flexibilita, schopnosť samostatného organizovania práce
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni (Word, Excel, Outlook)
  • Znalosť práce s PC, internet (inštalácia a aktualizácia SW, práca so vzdialeným prístupom)
  • Komunikatívnosť (zvládanie komunikácie so zákazníkom, riešenie jednoduchých servisných zásahov cez telefón, komunikácia so servisnou podporou od výrobcu)
  • Analytické myslenie (vyhodnotenie situácie, problému a prispôsobenie riešenia k spokojnosti zákazníka)
  • Ochota učiť sa nové veci (rôznorodosť zariadení a tým aj prístup k servisu jednotlivých zariadení)
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni aspoň B1-B2 (ústne aj písomne, z dôvodu komunikácie so servisnou podporou od výrobcu, školení a pochopenia manuálov)
  • Lojálnosť (proces školení je dlhodobý a nákladný)
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Prax je vítaná, nie je však podmienkou
  • Primerané podmienky pre prácu z domu (internetové pripojenie, priestor na kancelársku prácu, vzdelávanie…)
  • Výkon práce na celom Slovensku, ideálne miesto bydliska je Banská Bystrica a okolie

Ponúkame

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Nástupný termín: dohodou
  • Telefón, notebook, služobné auto
  • Práca z domu
  • Stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
  • Možnosť profesijného rastu a vzdelávania
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív
  • Finančný príspevok na stravu
  • Príspevok na rekreáciu
  • Firemné podujatia
  • Odmeny

Mzdové podmienky (brutto)

1 500 EUR/ mesiac + príplatky (konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore).

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Kontaktná osoba

Mgr. Lukáš Pazderka, PhD., pazderka@analytx.sk

Máte záujem o túto pozíciu?

V prípade záujmu nám prosím vyplňte tento formulár a priložte svoj životopis. My Vás následne budeme kontaktovať.