Načítavam...
Miesto práce AnalytX s.r.o., Andreja Žarnova 11, 917 02 Trnava
Druh pracovného pomeru plný úväzok
Plat 900 EUR/ mesiac + príplatky (konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore).

Miesto výkonu práce

AnalytX s.r.o., Andreja Žarnova 11, 917 02 Trnava

Náplň práce

  • Príjem, evidencia a spracovanie vzoriek biologického materiálu
  • Vykonávanie základných a zložitých laboratórnych vyšetrení na základe presne pripravených štandardných pracovných postupov
  • Ovládanie laboratórnej techniky (analyzátory)
  • Príprava roztokov a chemikálii potrebných k laboratórnym vyšetreniam
  • Účasť na vzdelávacích akciách (seminároch, konferenciách)
  • Podieľanie sa na administratívnej činnosti oddelenia

Požiadavky na zamestnanca

  • Úplné stredoškolské vzdelanie (SZŠ, odbor zdravotnícky laborant) alebo vysokoškolské vzdelanie (odbor laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve – I., II stupeň)
  • Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni (Word, Excel)
  • Jazykové znalosti – Anglický jazyk (A1)
  • Vítaná je prax na pozícii zdravotnícky laborant, nie je však podmienkou
  • Ochota pracovať na pracovisku s nepretržitým pracovným režimom

Ponúkame

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Nástupný termín: dohodou
  • Stravovanie v jedálni a celoročný pitný režim
  • Stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív
  • MultiSport karta
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočné darčeky a firemné podujatia
  • Celoročné odmeny

Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/ mesiac + príplatky (konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore).

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Kontaktná osoba

Ing. Beata Mjartanová, e-mail: mjartanova@analytx.sk

Máte záujem o túto pozíciu?

V prípade záujmu nám prosím vyplňte tento formulár a priložte svoj životopis. My Vás následne budeme kontaktovať.